Detaylı Temizlik Uygulaması

İç Detaylı Temizlik Nedir?

Aracınızın içini mümkün olduğu kadar banttan çıktığı günkü haline geri getirme işlemidir. Antibakteriyel detaylı iç temizlik sistemi ile otomobilinizin içerisinde bulunan tüm bakteri ve virüsler temizlenir. Araç koltuklarında bulunan ve sizin çıkaramadığınız tüm lekeler yok edilerek orijinal haline getirilir. Araç içerisinde bulunan ve çıkmayan lekeler özel kumaşa ve insan sağlığına zarar vermeyen kimyasallar ile temizlenir. Aracınızın içerisindeki rahatsız edici kokular temizliğin ardından würth koku giderici sprey uygulaması ile yok edilir. 

Kalıcı ve Etkili Çözüm

Detaylı temizlik sonrası aracınızın içerisinde kalıcı olarak yer edinen (sigara, alkol, yağ, yemek vb.) kokular aracınızdan arındırılır. Uygulama sonrası aracınız daha temiz ve sağlıklı bir şekilde sizlere teslim edilir.

Neden İç Detaylı Temizlik?

Araçlarımız çeşitli virüs ve bakterilere ev sahipliği yapmaktadır. Bu etkenler temas veya solunum yolu ile vücudumuza nüfuz etmekte ve sağlığımızı tehlikeye atmaktadır. Covid 19, Alerji, baş ağrısı, öksürük, solunum sıkıntısı ve astım gibi hastalıklara davetiye çıkarmaktadır. Aracınızdaki kir, leke ve göremediğimiz bu gibi tehlikelerin önüne geçmek için aracınıza iç detaylı temizlik uygulaması yaptırmanızı tavsiye ederiz.