Motor Temizliği ve Koruma Uygulaması

Motor Koruma Nedir?

Sprey formunda tasarlanmış olan Würth ürün modeli, araç motoru içerisinde ulaşılması en zor olan bölgelere bile rahatlıkla nüfuz eder. Bu ürünle temizleme işleminin tamamlandıktan sonra uygulandığı bölgede kir ve toza karşı koruyucu ve parlak bir görünüm kazandırır. Aracınızın adeta kalbi durumunda olan motor ve elektronik parçalar üzerinde de rahatlıkla kullanabileceğiniz Würth motor temizleyici sprey, plastik, kauçuk ve boyalı yüzeyler gibi yumuşak dokulu zeminlere zarar vermeden temizler ve koruma altına alır.

Motorunuzu Koruyun

Motor temizleme ve koruma işlemlerinizde Würth motor temizleyici ve motor cilası kullanılmaktadır. Würth motor cilası ise temizliğin ardından koruyucu bir film tabakası oluşturarak nemden, yol kirinden aynı zamanda yol tozlarından da koruyarak korozyonu ve elektrikli parçalardaki kaçak akımları önler. Motorunuza parlak bir görünüm kazandırırken uzun süreli bir koruyucu tabaka oluşturur.

Motor Korumanın Önemi

Otomobil motoru karmaşık birçok parçadan oluşmaktadır. Motorun elektronik ve mekanik sistemleri gelişen teknoloji ile gittikçe daha karmaşık bir hale gelmiştir. Aracın motor parçalarının zaman geçtikçe aşınması ve yıpranmasının önüne göçmek önemlidir. Motor koruma uygulamaları aracın kullanım sıklığına bağlı olarak değişen, zamanla oluşabilecek hasarların önüne geçer. Güvenli bir sürüş için aracın motor bakımı oldukça önemlidir.