Seramik Kaplama Uygulaması

Seramik Kaplama Nedir?

Seramik kaplama, aracın orijinal boyası üzerine uygulanan ve ikinci bir tabaka oluşturarak aracın orijinal boyasına zarar vermeyi engelleyen bir koruma tabakasıdır. Yani, yüzeydeki gözeneklerin en derin noktalarına nüfuz ederek bir nevi aracın boyası üzerinde kalkan görevi görmektedir. Aracınızın dış yüzeyine göz alıcı parlaklık vermesinin yanı sıra dış etmenlere karşı da ekstra koruma sağlar.

Seramik Kaplama
Seramik Kaplama 2

Nano teknoloji kullanılan bu ürün çok ince bir tabaka oluşturur ve çıplak gözle çok net görünmez. Bu parçacıklar çok küçük oldukları için, bir yüzeye uygulandıklarında, yüzeyi hidrofobik (su geçirmez) yaparak tüm gözenekleri kapatırlar, aynı zamanda UV, çiziklere, kimyasallara ve aşırı ısıya da dayanıklıdırlar. Bu katman tamamen görünmez ve şeffaftır.

Neden Seramik Kaplama?

Eğer titiz, orjinalliğe ve dış görünüme önem veren bir araç kullanıcısı iseniz kesinlikle aracınıza seramik kaplama yaptırmalısınız. Seramik kaplama için ödeyeceğiniz ücret diğer kozmetik masrafları azaltacağından dolayı kısa sürede kendisini amorti edecektir. Kısacası seramik kaplama uygulaması ile Arabanız yıllarca parlak bir görünüm kazanır, kolay kirlenmez ve orijinal boyası korunmuş olur.